Chemia przemysłowa

Chemia przemysłowa

W naszej ofercie posiadamy produkty z zakresu chemii przemysłowej firmy WIKO:
  • 2-składnikowe kleje strukturalne
  • Kleje cyjanoakrylowe
  • Kleje anaerobowe
  • Lak zabezpieczający gwinty
  • Elastyczne kleje I uszczelniacze
  • Aerozole czyszczące I konserwujące
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju sprzęty i urządzenia pneumatyczne, które mogą być wykorzystywane w bardzo wielu obszarach. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi siłowniki, zawory, kompresory oraz narzędzia. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona również o chemię przemysłową. Wszelkie produkty pochodzą od znanego i renomowanego wytwórcy, co powoduje, że ich działanie sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Chemia przemysłowa – co oferujemy?

Propozycja naszej firmy to między innymi 2-składnikowe kleje strukturalne. Produkt ten może być wykorzystywany między innymi do strukturalnych i kosmetycznych napraw różnego rodzaju tworzyw, takich jak metal, drewno, kamień, beton czy nawet szkło. Charakteryzuje się wysoką wydajnością, dzięki czemu już jego niewielka dawka pozwoli na wykonanie realizacji. Ważną cechą produktu jest jego odporność na działanie wody, oleju czy rozpuszczalników. Znajdzie więc swoje zastosowanie nawet w tych najtrudniejszych warunkach. Oprócz tego w ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszą się aerozole czyszczące i konserwujące marki WIKO. Wspomnieć w tym miejscu należy między innymi odrdzewiaczu, zmywaczu do styków elektrycznych, a także o specjalnym smarze łańcuchowym. Akcesoria tego typu znajdą swoje zastosowanie w bardzo wielu obszarach – nie tylko w profesjonalnych zakładach przemysłowych, ale również w przydomowych warsztatach i garażach. Każda z osób będzie usatysfakcjonowana z użytkowania produktów.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich produktów chemii przemysłowej znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Poza wcześniej wspomnianymi artykułami oferujemy również elastyczne kleje i uszczelniacze, lak zabezpieczający gwinty oraz kleje anaerobowe. Tak szeroka propozycja powoduje, że z pewnością każda z osób znajdzie najodpowiedniejszy produkt dla siebie.