Kompresory

Kompresory

Oferujemy kompresory:
  • Tłokowe
  • Śrubowe
  • Osuszacze ziębnicze
Następujących marek:
  • Airpress
  • Fini
  • Metabo
  • Walter

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów pneumatycznych. Mogą być one wykorzystywane nie tylko w dużych zakładach przemysłowych, ale również w przydomowych warsztatach oraz garażach. Propozycja naszej firmy to przede wszystkim kompresory. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Szeroka oferta firmy

Propozycja naszej firmy to przede wszystkim kompresory tłokowe. Ich podstawowe komponenty to korpus cylindra, głowica z wewnętrznymi zaworami, wał korbowy, a także tłok. Zasada pracy tego typu sprężarki jest niezwykle prosta. Tłok porusza się pionowo w górę i w dół cylindra, a w tym czasie w jego wnętrzu tworzy się podciśnienie. To właśnie ono otwiera zawór ssący, stanowiący drogę, którą powietrze z zewnątrz przedostaje się do środka urządzenia. Podnoszący się tłok sprawia, że ciśnienie wzrasta, a zawór zamyka się. Zebrane wewnątrz powietrze ulega sprężeniu.

Oprócz tego oferujemy również urządzenia śrubowe. Są to nieco większe sprzęty, dlatego swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w zakładach przemysłowych.

Dużą zaletą oferowanych przez nas kompresorów jest prosta i intuicyjna obsługa. Dzięki temu żadna z osób nie będzie miała problemu z ich właściwym użytkowaniem. Sprzęty pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, takich jak Walter, Metabo, Fini czy Airpress. Powoduje to, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi, a wszelkie czynności serwisowe są bardzo proste do przeprowadzenia.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania.

Nie czekaj i już dziś postaw na nowoczesne i sprawdzone rozwiązania w swoim zakładzie!