O Nas

O firmie MW-TECH

Pneumatyka i automatyka przemysłowa to nowoczesne rozwiązania, które odmieniają funkcjonowanie coraz większej liczby przedsiębiorstw. Chcąc z nich skorzystać, warto wybrać sprawdzonego solidnego dostawcę, jakim jest firma MW-TECH.

To polskie przedsiębiorstwo, mające siedzibę w Inowrocławiu, nieustannie się rozwija, dbając o to, by dostarczać swoim klientom nowoczesne rozwiązania i akcesoria z zakresu automatyki przemysłowej. W asortymencie dostępne są zarówno poszczególne elementy instalacji, takie jak kompresory, złączki, siłowniki pneumatyczne, przewody czy manometry oraz akcesoria. W swojej ofercie posiadamy produkty pochodzące od znanych i cenionych producentów, takich jak Aitrec, Landefeld, Asco Numatics, Pneumax, Walter, SMC, Airpress, Festo czy Metabo. Komponując naszą ofertę dbaliśmy o to, by oferować produkty, które będą trwałe, odporne na uszkodzenia i będą mogły pełnić swoją funkcję przez bardzo długi czas.

Kluczową część naszej oferty stanowią systemy pneumatyczne. Odgrywają one bardzo ważną rolę, jeśli chodzi o automatykę przemysłową. Ich działanie opiera się na wykorzystaniu energii czynnika roboczego poddawanego konkretnemu ciśnieniu. To właśnie ta energia przekształcana jest na pracę mechaniczną poszczególnych urządzeń.

Modernizacja zakładu pracy o urządzenia związane z pneumatyką i automatyką przemysłową może wydawać się bardzo trudna, dlatego w razie problemów warto zwrócić się do nas. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy bardzo chętnie dzielą się swoim doświadczeniem zawodowym, dlatego w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz pomożemy w doborze odpowiednich rozwiązań.